KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558212
nr 1655 8212
Oidentifierad konstnär. Rysk konstnär. Signerad. Olja på pannå, 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:25:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)